+370 6 455 59 88

Stoglangis Designo R75 K WD iš PVC

Gamintojas: Roto
Prekės kodas: stglr75kwp
Kaina: 359.35€

* Lango dydis cm:


 
0 įvertinimai  0 įvertinimai  |  Parašyti įvertinimą
Langai Designo R75, vienos kameros energiją taupantis stiklo paketas Roto blueLine: grūdintas išorinis stiklas, termoizoliacinis WD blokas (kaip opcija)
 

Tarpinė užsakoma atskirai (Tarpinė)

 
Techniniai duomenys:
 
Stogo nuolydis 20° - 65° 
PVC taip
Mediena taip
WD taip
Be WD taip
Stiklinimo variantų kiekis 3
Dydžių kiekis 13
Atidarymo kampas ok. 38°
Uždarymas 3
 

Produkto aprašymas

Langas su pakelta atidarymo ašimi Roto Designo R7 skiriasi nuo tradicinių vidurinio varstymo langų pagerintu funkcionalumu ir aukštesniu vartojimo komfortabilumu. Lango atidarymo ašis yra 3/4 lango aukščio, todėl varčia"neįeina į patalpą", kas garantuoja laisvą ir saugų priėjimą prie lango bei leidžia stovėti prie atviro lango pilnu ūgiu. Furnitūros Roto - pasaulinio lyderio šioje srityje - naudojimas leidžia pasukti langą 135 laipsniais (plovimo pozicija), kas palengvina ir supaprastina langų plovimą. Be to, visas įmanomas atidarymo pozicijas aktyvuoja pneumatiniai stūmokliai, kurie neleidžia varčiai užsidaryti, kas apsaugo vartotojus nuo sumušimų ir traumų.


Privalumai:

  • - ašis ¾ lango lango aukščio - vartotojų laisvė bei saugumas
  • - daugiafunkcinė rankena apatinėje lango dalyje
  • - siauri rėmo profiliai - daug šviesos
  • - vienos kameros stiklo paketas su iš išorėje grūdintu stiklu
  • - energijos taupymui gamykloje sumontuotas termoizoliacinis blokas WD (pasirinktinai)

Unikalus sprendimas
Langas su pakelta varstymo ašimi puikiai komplektuojamas su elektrinias išorinais Roto roletais. Netgi esant nuleistam roletui galima naudotis visomis lango funkcijomis. Šios funkcijos dėka Jūs galite reguliuoti ne tik šviesos srovę, bet ir gauti papildomą patalpos klimato apsaugą nuo išorinių faktorių.
Geriausia įranga
Languose su pakelta varstymo ašimi varčiose standartinėje komolektacijos yra grūdinti stiklo paketai. Stiklo paketas Roto blueLine patvarus krušai, užkerta kelią patalpos perkaitimui karščio sąlygomis ir šilumos prardimui žiemą. Iš plataus aksesuarų asortimento mes siūlome išorines elektrinius roletus. Jie ne tik reguliuoja šviesos srovę, bet ir įtakoja patalpos klimatą, pagerindami lango šiluminę izoliaciją. Netgi esant nuleistiems roletams Jūs laisvai galite naudotis visomis lango funkcijomis. Priklausomai nuo Jūsų poreikių, galima parinkti ir kitus lango aksesuarus – kaip vidiniu, taip ir išorinius.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Įveskite kodą apačioje: